Naše poslovnice

Zagreb | Kaptol Centar

Zagreb | Kaptol Centar

Nova ves 17, Zagreb
tel: +385 95 3138 750
e-mail: kaptol@harissa.hr

Ponedjeljak - subota: 9:00 - 21:00
Nedjelja: u skladu s radnim vremenom Kaptol Centra - 24.03. 2024., 09:00-15:00

Zagreb | Centar

Zagreb | Centar

Masarykova 3
10000 Zagreb, Hrvatska
tel: ‎+385 95 4321 926
e-mail: masarykova@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - subota: 9:00-20:00
Nedjelja: zatvoreno

(photo by: Tanja Paulus)

 

Zagreb | Kvatrić

Zagreb | Kvatrić

Šubićeva 64
10000 Zagreb
tel: +385 1 4274 772
e-mail: kvatric@harissa.hr

Ponedjeljak - petak: 8:00 h - 20:00
Subota: 8:00 - 15:00
Nedjelja: Zatvoreno, osim 17.03. i 24.03.2024., 09:00- 13:00

 

Zagreb | Arena Centar

Zagreb | Arena Centar

Vice Vukova 6
10000 Zagreb
tel: +38595 4321 928
e-mail: arena@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - subota: 09:00-21:00
Nedjelja: radno vrijeme u skladu s radnim vremenom Arena Centra

Zagreb | City Center One West

Zagreb | City Center One West

Jankomir 33
10000 Zagreb
tel: ‎+385 95 4321 927
e-mail: cow@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - subota: 09:00-21:00
Nedjelja: radno vrijeme u skladu s radnim vremenom City Centra One West - 10.03. i 14.04.2024, 09:00-21:00

Split | Centar

Split | Centar

Matošića ulica 6
21000 Split
tel: +385 21 214 700
e-mail: split@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - sub: 9:00-20:00

 

Split | City Center One - City Pazar

Split | City Center One - City Pazar

Vukovarska ul. 207
21000 Split
tel: +385 95 3546 617
e-mail: ccosplit@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - subota: 09:00-21:00
Nedjelja: radno vrijeme u skladu s radnim vremenom centra - 24.03. i 14.04.2024, 09:00-21:00

 

Rijeka | Robna Kuća Ri

Rijeka | Robna Kuća Ri

Riva 6
51000 Rijeka
tel: +385 95 3974 998
e-mail: rijeka@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - subota: 8:00-20:00
Nedjelja: zatvoreno

 

Web shop, Centralno skladište i Info telefon

Web shop, Centralno skladište i Info telefon

Fojnička 6
10000 Zagreb
tel: +385 95 4274 772
tel: +385 1 2079 584
e-mail: info@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 8:00 h - 16:00 h

Veleprodaja

Veleprodaja

Fojnička 6
10000 Zagreb
tel: +385 95 4321 929
tel: +385 91 2325 100
e-mail: veleprodaja@harissa.hr

Kontaktirajte nas

Unesite ime
Unesite email
Unesite poruku
Slanje poruke...

Želite li 10% popusta?

Saznajte na vrijeme sve o novitetima u ponudi, posebnim akcijama i promocijama i ostvarite brojne pogodnosti. Prijavite se na Harissin Newsletter. PROMO KOD s popustom 10% dobit ćete na svoj e-mail.

Unesite email
Harissa na Instagramu